Balinalar Son 24 Saatte En Çok Hangi Token’ı Trade Etti?

14.12.2021
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-

Whale Stats verilerine göre, top 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında en çok trade edilen token Chainlink (LINK) oldu. Son dakika gelişmelerden …

Balinalar Son 24 Saatte En Çok Hangi Token’ı Trade Etti?
genchost

Whale Stats verilerine göre, top 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında en çok trade edilen token Chainlink (LINK) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

1000 Ethereum balinasını takip eden veri sitesi Whale Stats, son 24 saatte en çok trade edilen token’ın açıkladı. Verilere göre merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’in token’ı LINK, en çok trade edilen toke oldu. Bununla birlikte balinalar son 24 saatte ETH, FTT, USDC ve USDT alımı gerçekleştirdi. USDT’yi BUSD, MATIC ve popüler meme token SHIB takip etti.

CoinMarketCap verilerine göre LINK, son 24 saatte %9 oranında gerileme yaşadı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 17.67 dolardan işlem görüyordu.

REKLAM VERMEK İÇİN BİZE ULAŞIN! (YAZI ARASI REKLAM ALANI)

Yine verilere göre balinaların en çok sattığı token’lar arasında LINK dördüncü sırada yer alıyor. İlk sırada Ethereum bulunuyor. Onu stablecoin’ler USDT ve USDC takip ediyor.

Balinalar Ne Tutuyor?

Yazının yazıldığı sırada top 1000 Ethereum balinasının, Ethereum dışında en çok tuttuğu token popüler meme token Shiba Inu (SHIB) oldu. SHIB’i FTX Token, USDT, USDC ve GALA izledi.

REKLAM VERMEK İÇİN BİZE ULAŞIN!
Webasya Resmi Hesap!
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.