Popüler E-Ticaret Sitlerinin Yazılımları

14.12.2021
268
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Geleneksel ve İleri Girişimci

Mağaza Açma Özellikli, Özel Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, Çiçeksepeti Scriptleri e-ticaret sistemi ile firmaların veya esnafların kolayca ürünleriniz ekleyip satabileceği buna ekstradan ürüne ek seçenekler belirleyebileceği, üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yapabileceği sanal pos entegrasyonlu ideal ve kullanışlı web tabanlı e-ticaret yazılımları.

Son Zamanlarda Herkesin Bildiği Üzere E-Ticaret Sitelerine Yoğun Bir İlgi Gösterildi, Bu Durumda Popüler Olan E-Ticaret Siteleri Nasibini Aldı. Piyasanın Önde Gelen Satış Platformları Üzerinde Açılan Mağazaların Haddi Hesabı Yok, Kısaca Zengin Yine Zengin Oldu! Küçük Esnafların Sattıkları Ürünlerin Üzerinden Komisyolarını Alarak Büyüyen Platformlarına Kimse Dur Demedi. Ama Artık Krallığa SOOON!

Genç Host Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilen, 4 Popüler E-Ticaret Yazılımlarını Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz!

Mağaza Açmalı Özel Tasarımları ile Satışa Sunulan Yazılımlar Şu Şekilde;

REKLAM VERMEK İÇİN BİZE ULAŞIN! (YAZI ARASI REKLAM ALANI)

Trendyol E-Ticaret Yazılımı: Özel Trendyol Scripti e-ticaret sistemi ile firmaların veya esnafların kolayca ürünleriniz ekleyip satabileceği buna ekstradan ürüne ek seçenekler belirleyebileceği, üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yapabileceği sanal pos entegrasyonlu ideal ve kullanışlı web tabanlı Trendyol e-ticaret yazılımı.

Hepsiburada E-Ticaret Yazılımı: Mağaza Açma Özellikli, Özel Hepsiburada Scripti e-ticaret sistemi ile firmaların veya esnafların kolayca ürünleriniz ekleyip satabileceği buna ekstradan ürüne ek seçenekler belirleyebileceği, üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yapabileceği sanal pos entegrasyonlu ideal ve kullanışlı web tabanlı Hepsiburada e-ticaret yazılımı.

Gittigidiyor E-Ticaret Yazılımı: Mağaza Açma Özellikli, Özel Gittigidiyor Scripti e-ticaret sistemi ile firmaların veya esnafların kolayca ürünleriniz ekleyip satabileceği buna ekstradan ürüne ek seçenekler belirleyebileceği, üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yapabileceği sanal pos entegrasyonlu ideal ve kullanışlı web tabanlı Gittigidiyor e-ticaret yazılımı.

Çiçeksepeti E-Ticaret Yazılımı: Özel Çiçeksepeti Scripti e-ticaret sistemi ile firmaların veya esnafların kolayca ürünleriniz ekleyip satabileceği buna ekstradan ürüne ek seçenekler belirleyebileceği, üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yapabileceği sanal pos entegrasyonlu ideal ve kullanışlı web tabanlı Çiçeksepeti e-ticaret yazılımı.

REKLAM VERMEK İÇİN BİZE ULAŞIN!
Yazarın Son Yazıları
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum