WEB ASYA
Neler yeni

Tumblr Sözleri

webasya

Usta Yönetici
Yönetici
Katılım
6 Haz 2021
Mesajlar
72
Tepkime puanı
137
Web sitesi
webasya.com
WA
128

webasya

Usta Yönetici
Yönetici
Katılım
6 Haz 2021
Mesajlar
72
Tepkime puanı
137
Web sitesi
webasya.com
"Olgunlaştıkça insan ilişkilerinde önceliklerin de değişiyor. Şu an benim için en önemlisi huzurlu hissetmek, beni yormayan yıpratmayan insanlarla olmak, hayattaki yüklerimizi dertlerimizi paylaşmak, her yönden birbirimizin hayatını kolaylaştırmak…"


"Sonra bir bakmışız, tüm taşlar yerine oturmuş. Kafanda her şey sessizleşmiş, sorularının cevaplarını da almışsın. Oluruna varmış, zaten ne yapsan da oluruna varırmış. Sadece zamanı var."


"Yaşamın boyunca her insanın bir amaca hizmet ettiğini anlayacaksın. Bazısı senin imtihanın olacak, bazısı seni kullanacak, bazısı sana öğretecek. Fakat en önemlisi bazısı da içindeki en iyiyi ortaya çıkarmanı sağlayacak işte onlar daima yanında tutmaya değer olanlar olacak."


"Çabalamaktan öyle bıktım, laf anlatmaya çalışmaktan öyle usandım ki… Sessizliğin arkasına sığınıyorum artık. Anlaşılmadığım ve değer görmediğim kişilerden o kadar sessiz ve sakince uzaklaşıyorum ki anlamaları bile zaman alıyor…"


"Kimseye muhtaç değilim, kimseye çıkar için yaklaşan biri değilim, eğer birinin yanındaysam onu seviyorumdur başka sebebim yok."


"Sevgili evladım, gece herkes uyuduktan sonra kendine sarılarak ağlamaman için elimden gelen her şeyi yapacağım, seni bana benzetmeyeceğim."


"Nasıl izah etsem; sanki herkes hayatına kaldığı yerden eskisinden bile güzel devam edebiliyormuş da, bir tek ben olduğum yere çakılı kalmışım gibi. Üzerimde çocukça bir suçluluk var. Sanki o anların benimle güzel olmayışı da benim yüzümdenmiş gibi. Anlatabildim mi, bilmiyorum…"


"Anlattığınız insanlar olmadığınızı anlamanız bir ömrünüze bedel olacak… Lütfen kendinize uzaktan bakmayı öğrenin."


"İyi ki üzmüşler diyorum, bu sayede bazı şeylerin farkına vardım, insanların gerçek yüzünü gördüm, sonra olması gerektiği gibi davrandım, onlar da bana değiştin dediler."


"Kırıldığını belli etmeyen insanlar vardır. Sizi kaybetmemek için susarlar, aptal oldukları için değil."